O nás

Moderní stěrky jsou nepostradatelnou součástí všech nově budovaných interiérů. Některé stěrky působí moderně, ale jiné můžou imitovat stáří. Po několikaleté praxi v oboru stavebnictví se společnost Rekonstrukce Hušek začala mimo jiné úzce specializovat na designové a interiérové práce.

Založili jsme proto naši dceřinou společnost Moderní Stěrky  Zakladatel společnosti pan Filip Hušek je aktivní v oblasti stavebnictví již více než 15 let. Své odborné zkušenosti získal dlouholetým působením v Itálií, kde se naučil vše potřebné o stěrkách, které mají právě v samotné Itálií svůj historický původ. K realizacím využíváme produkty značky CEBOS, ISOPLAM, kterou v České republice výhradně zastupujeme.

Našim zákazníkům se snažíme ve všem vyjít vstříc. Naše práce je vysoce profesionální a přizpůsobena všem na míru. Všechny zakázky realizujeme s co nejvyšší precizností a dle vašich přání. Těšíme se na Vás v showroomu na Praze 7 v ulici Jankovcova 13, kde naleznete kompletní sortiment a profesionální poradenctví stěrek od značek: CEBOS, ISOPLAM.